Peterschappen en projecten in ontwikkelingslanden: Cunina

Sla navigatie over

Home Nieuws Cunina in actie

Nieuws: Cunina in actie

We hebben 'm: de mooie Fanpage coverfoto

We hebben 'm: de mooie Fanpage coverfoto

18 apr '12

Fanpage addepten weten het al lang: vanaf 31 maart 2012 laat Facebook toe om een representatieve coverfoto bovenaan je Fanpage te plaatsen. En dat hebben we zonet gedaan. Klik hier rechts op de fotoweergave en het totaalbeeld met slogan verschijnt.

 

Cunina Sponsorloop wegens succes verlengd

Cunina Sponsorloop wegens succes verlengd

20 mrt '12

De Cunina scholensponsorloop wegens groot succes verlengd tot 18 mei!
Iedere deelnemende leerling krijgt een flikkerbalpen van Cunina!
De winnaars mogen Natalie Meskens, Cunina ambassadrice verwachten in hun school! 

Door met je school deel te nemen aan de Cunina sponsorloop draag je je steentje bij aan beter onderwijs voor kinderen in Nepal en bouw je mee aan een nieuwe school in het bergdorpje Num. 

Lees meer
Inleefreizen Nepal 2013

Inleefreizen Nepal 2013

16 feb '12

Cunina organiseert "inleefreizen Nepal 2013". Wie interesse heeft in deelname, gelieve contact op te nemen met kathleen@cunina.org

Je dient minstens 5 jaar peetouder te zijn en je hebt nog niet deelgenomen aan een inleefreis naar Nepal.

 

 

Slotevent '20 jaar Cunina' hartverwarmend succes

Slotevent '20 jaar Cunina' hartverwarmend succes

10 nov '11

Op 11 september 2010 startte Cunina de viering van haar 20-jarig bestaan met een muzikale voorstelling in Geel en een terugblik op de talrijke realisaties van de afgelopen 20 jaar. Op 4 november 2011 sloot Cunina haar 20-jarig bestaan af met een slotevent in Brugge en een vooruitblik op de toekomst.

Lees meer
Laat Stephanie haar afscheid geen einde zijn...

Laat Stephanie haar afscheid geen einde zijn...

12 jul '11

... Maar het begin van een nieuwe toekomst.


Op 16 april 2011 verloor Stephanie op amper 20-jarige leeftijd het leven.

Als een zonnestraal die warmte en liefde gaf, droomde ze ervan iets te betekenen voor kansarme kinderen in de wereld.

Haar droom realiseert Cunina met de bouw van een klaslokaal in Haïti.
Jij kan haar helpen het klaslokaal in te richten.

Lees meer
Cunina-ambassadrice Nathalie Meskens in Haïti: een reisverslag

Cunina-ambassadrice Nathalie Meskens in Haïti: een reisverslag

08 jun '11

Al twee jaar lang zet ik mij in als ambassadrice voor de ngo Cunina, een kleinschalige Vlaamse organisatie die kwaliteitsvol onderwijs toegankelijk wil maken voor kansarme kinderen door middel van peterschappen en projecten. Zelf ben ik ook al jaren peetouder van een meisje op de Filipijnen.  

Lees meer